Ciężarówka

O naszej firmie

Witamy na stronie Morawiec Transport Sp. z o.o. Jesteśmy dynamicznie działającą firmą oferującą profesjonalną obsługę transportową ładunków na terenie kraju i Europy.

Nasza firma powstała w 1990 roku. Przez ponad 31 lat działałności na rynku transportowym zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w tej branży jak również zaufanie wielu firm. Świadczymy usługi transportu oraz prowadzimy magazyny logistyczne dla naszych kontrahentów. Większość naszych klientów to stali zleceniodawcy.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pracowniczą, która stale czuwa nad właściwym przebiegiem procesu transportowego.

Interesy klientów zabezpieczamy poprzez profesjonalną obsługę i terminową realizację zleceń.

Wszyscy kierowcy są wyposażeni w telefony komórkowe oraz notebooki, a powierzone nam ładunki są ubezpieczone zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego, co podwyższa jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia na przewóz ładunków. Mając nadzieję, że nasza oferta okaże się interesująca także dla Państwa, oczekujemy na nawiązanie współpracy.

Zapraszamy do współpracy w zakresie:

  • transportu krajowego i zagranicznego
  • hurtowej sprzedaży najlepszej jakości oleju napędowego z własnym transportem
  • sprzedaży opon do wszystkich rodzajów pojazdów

Ponadto posiadamy:

  • okręgową stację diagnostyczną z uprawnieniami na wszystkie pojazdy
  • pełny monitoring przesyłek
  • system GPS https://leonsystem.pl/

Do pobrania:

Dokumenty OC